آزمون
0

آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی در مهرماه سال ۹۹ برگزار می‌شود و متقاضیان از ۱۷ خرداد می‌توانند در این آزمون، ثبت نام کنند.

به گزارش دانشگاه آنلاین، به نقل از خبرنگار مهر، امکان ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون دانشنامه رشته‌های تخصصی دندانپزشکی در سال ۹۹ از ساعت ۱۶ روز شنبه ۱۷ خرداد تا ۲۷ خرداد ۹۹ به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی فراهم شده است.

تمامی‌شرکت کنندگان و دستیاران رشته‌های تخصصی دندانپزشکی باید تا حداکثر تا ۲۷ خرداد ۹۹ نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات درخواستی اقدام کنند و دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی از پذیرش درخواست‌های خارج از سامانه معذور است.

تمامی‌افرادی که در سال گذشته تنها در آزمون کتبی قبول و موفق به اخذ نمره قبولی در آزمون شفاهی نشده اند و همچنین داوطلبانی که مشغول انجام تعهدات قانونی خود هستند همزمان با ثبت نام از طریق مراجعه به سایت سنجش آموزش پزشـکی، ملزم به ثبت نام از طریق سامانه توزیع نیروی انسانی، تعهدات و خدمات قانونی هستند.

ثبت نام اینترنتی داوطلبان در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی از ۱۷ تا ۲۷ خرداد ۹۹ انجام می‌شود. آزمون دانشنامه رشته‌های تخصصی دندانپزشکی روز ۲۱ مهرماه ۹۹ برگزار خواهد شد.

برنامه ۱۳ دانشگاه برای بازگشایی از ۱۷ خرداد

مقاله قبلی

محتوا و متون دروس معارف دانشگاه‌ها تصویب شد/ممنوعیت تدریس جزوه

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

بیشتر در آزمون