گرنت فناوری
0

مدیر کل سیاستگذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم از آغاز طرح ارائه گرنت فناوری به پایان نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی از فروردین ۹۹ خبر داد.

به گزارش دانشگاه آنلاین، هدی کشمیری مدیر کل سیاستگذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی‌و دانشگاهی خبرگزاری فارس از آغاز طرح ارائه گرنت فناوری از فروردین ۹۹ به پایان نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی با موضوعات فناورانه خبر داد و گفت: فراخوان ارائه این گرنت از فرودین ماه اعلام می‌شود.

وی گفت: طرح این گرنت یکی از طرح‌هایی است که وزارت علوم برای حمایت از پژوهش‌های تحصیلات تکمیلی در دست اجرا دارد.

وی توضیح داد: کسی که فکر می‌کند که پژوهشی دارد که جزء پژوهشی‌های فناورانه است و می‌تواند جزء حمایت‌های ما باشد طرح خود را اعلام می‌کند و طرح‌ها بررسی و ارزیابی می‌شوند.

به گفته وی، این طرح ابتدا از دانشگاه‌های ۵ استان سمنان، مرکزی، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و فارس آغاز خواهد شد و به همه دانشگاه‌های کشور تسریع می‌یابد.

به گزارش فارس، سازوکار تأمین اعتبار پژوهشی در قالب اعطای گرنت فناوری و گرنت پژوهشی با هدف هدایت پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی به سمت نیازهای پژوهشی کشور و کمک به تجاری‌سازی دستاوردهای پژوهشی در دستور کار وزارت علوم است.

زمان آغاز کلاس های مجازی دانشگاه خوارزمی در سال جدید اعلام شد

مقاله قبلی

آغاز تجمیع وام‌های دانشجویی از سال جاری

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

بیشتر در پایان نامه