درباره دانشگاه آنلاین

درباره ما : معرفی دانشگاه آنلاین

دانشگاه آنلاین به عنوان مجله اینترنتی، بزرگترین مرجع تخصصی در زمینه کارشناسی ارشد و دکتری فعالیت خود را آغاز کرده است. در این وب سایت سعی شده با ارائه اخبار و اطلاعات، دانشجویان تحصیلات تکمیلی از آخرین رویداد‌های حوزه ی آموزش در کمترین زمان مطلع شوند.

دانشجویان با عضویت در خبرنامه و یا مراجعه روزانه به سایت از مهمترین رویداد‌ها، آیین نامه‌ها و سیاست گزاری‌های مربوط به دانشجویان باخبر خواهند شد. تمام اطلاعات از منابع خبری موثق و معتبر جمع آوری شده و اخبار مهم مربوط به دانشجویان در این سایت جمع آوری می‌شود. با استفاده از بیش از صد منبع خبری، اخبار معتبر بدون تغییر و تحریف در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد و منبع هر خبر در انتهای آن درج خواهد شد.

همچنین اخبار مربوط به آزمون‌های مختلف از قبیل آزمون‌های زبان و پزشکی را می‌توانید از طریق این وب سایت دنبال کنید. تیم دانشگاه آنلاین تلاش می‌کند صحت اخبار تایید شده و اطلاعات غیر قابل استناد یا تحریف شده در این سایت منتشر نشود.

خبر‌های مربوط به استخدام در نهاد‌ها و شرکت‌های بزرگ یا نظام وظیفه و امریه بخش‌های دیگر این سایت را تشکیل می‌دهند. دانشگاه آنلاین تنها یک سایت خبری نیست. در این سایت می‌توانید در بخش سبک زندگی، مطالبی مفید درباره کاهش هزینه و بهبود کیفیت زندگی دانشجویان بخوانید.

به زودی بخش‌های دیگر به این سایت اضافه می‌شود تا بتوانیم پاسخگوی نیاز‌های دانشجویان باشیم.

برای خواندن مطالب سایت دانشگاه آنلاین از این لینک استفاده کنید.

برای آن که با ما در تماس باشید می‌توانید از فرم تماس با ما استفاده نمایید.

دانشگاه آنلاین به عنوان مجله اینترنتی، بزرگترین مرجع تخصصی در زمینه کارشناسی ارشد و دکتری فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/