حریم شخصی

حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات کاربران در وب سایت دانشگاه آنلاین

 حریم خصوصی شامل اطلاعاتی است که در صورت فاش شدن آن‌ها آسیب‌های مالی و جسمی‌به صاحب آن وارد می‌آید. اطلاعاتی مثل تاریخ تولد، شماره تماس، آدرس ایمیل و تراکنش‌های مالی و اطلاعات مالی شامل حریم شخصی فرد می‌باشد. حفظ این اطلاعات در وب سایت دانشگاه آنلاین از مهم ترین و اساسی ترین دغدغه‌های ما می‌باشد. دانشگاه آنلاین  هم از نظر اخلاقی و هم از نظر قانونی  و حرفه ایی خود را موظف به حفظ این اطلاعات می‌کند. در این قسمت اصول و راه کارهای حفظ اطلاعات کاربران گرامی‌توضیح داده شده است.

 • شما با ثبت نام و ارسال اطلاعات خصوصی خود مثل نام، شماره تماس و آدرس ایمیل خود می‌توانید از خدمات وب سایت دانشگاه آنلاین استفاده کنید.
 • از این پس شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات شما در وب سایت نگهداری می‌شود، این اطلاعات شامل اطلاعات شخصی و تراکنش‌ها و خدماتی است که از وب سایت ما دریافت می‌کنید.
 • تمامی‌تراکنش‌های مالی شما در وب سایت دانشگاه آنلاین ذخیره و حفظ می‌گردد.
 • پس از ورود به سایت دانشگاه آنلاین به صورت خودکار اطلاعاتی مثل IP شما و کوکی‌ها و تمامی‌صفحاتی را که مشاهده می‌کنید را ذخیره می‌کند.
 • دانشگاه آنلاین از این اطلاعات فقط برای ارتقا خدمات سایت، مقاصد تبلیغاتی و تهیه محتوا و مانند این استفاده می‌کند.
 • دانشگاه آنلاین به هیچ عنوان اطلاعات شما را نمی‌فروشد اجاره و یا به اشتراک نمی‌گذارد به غیر از موارد زیر:
 • چنانچه وب سایت دانشگاه آنلاین با یک شرکت دیگر ادغام گردد. در این صورت به شما اطلاع داده می‌شود و در خصوص ادامه استفاده از امکانات وب سایت دانشگاه آنلاین و یا اینکه تمایل دارید به صورت کامل خارج شوید سوال می‌شود.
 • در صورت وجود شاکی خصوصی و نقض قوانین شرایط و ضوابط وب سایت دانشگاه آنلاین، اطلاعات شما به مراجع قانونی داده می‌شود.
 • چنانچه مراجع قانونی اطلاعات شما را –به هر دلیل ممکنی- بخواهند در اختیار ایشان قرار می‌گیرد.

امکان دارد که دانشگاه آنلاین روی سیستم شما کوکی ذخیره کند و در مراجعه بعدی شما به سایت دانشگاه آنلاین از آن استفاده نماید.

تغییر در اطلاعات بارگزاری شده

 • شما می‌توانید تمامی‌اطلاعات بارگزاری شده در وب سایت دانشگاه آنلاین را ویرایش و تغییر دهید. تمامی‌اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام در وب سایت دانشگاه آنلاین وارد نموده اید قابل تغییر است مگر اطلاعاتی که به لحاظ شناسایی هویت برای کاربر به عنوان امنیت در حساب کاربری مشخص شده است مثل نام و ایمیل و…
 • در حالتی که به صورت کامل از وب سایت دانشگاه آنلاین خارج شوید تمامی‌اطلاعات شما نیز قابل حذف می‌باشد و مابقی به مدت یک سال در بایگانی وب سایت دانشگاه آنلاین ذخیره می‌گردد. این اطلاعات مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل، شماره تماس و پیام‌های ارسالی و شبیه به این می‌باشد ولی تنها موارد فوق نیست.

محدود بودن دسترسی به اطلاعات شخصی

 • در وب سایت دانشگاه آنلاین اطلاعات بارگزاری شده شما محدود و فقط برای کارمندانی که مستقیما با شما در خصوص ارائه خدمات در ارتباط هستند قابل دسترسی می‌باشد.
 • تمامی‌اطلاعات ذخیره شده ی شما در وب سایت دانشگاه آنلاین به صورت کد و رمز ذخیره و نگهداری می‌شود و به این خاطر که دسترسی ناخواسته و غیر قانونی به این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد. اگرچه که هیچ گونه تضمینی در این خصوص داده نمی‌شود.

وب سایت دانشگاه آنلاین تمامی‌سعی و تلاش و دانش خود را در جهت بالابردن امنیت شبکه ایی استفاده می‌کند تا تمامی‌اطلاعات و موارد شخصی ذخیره شده شما در وب سایت از امنیت بالایی برخوردار باشند؛ اما به دلیل فناوری‌های پیشرفته به صورت صد در صد نمیتوان ایمنی هیچ مخابره داده ایی را تضمین نمود. ممکن است حین مخابره داده‌های شما در اختیار دیگران قرار گیرد و یا بعد از ارسال توسط فرد و یا گروه ثالثی  و به صورت غیرقانونی در اختیار دیگران قرار گیرد.

وب سایت دانشگاه آنلاین هیچ گونه مسئولیتی در قبال عواقب ناشی از دسترسی غیرقانونی فرد و یا گروه ثالثی را به اطلاعات شما را نمی‌پذیرد.

سایت‌های لینک

وب سایت دانشگاه آنلاین امکان دارد با سایت‌های دیگر تبادل لینک کند. دقت کنید که سایت‌های لینک شده در این وب سایت  تحت نظارت وب سایت دانشگاه آنلاین نیستند و دانشگاه آنلاین در خصوص آنها هیچ گونه مسئولیتی ندارد. شما باید به این نکته توجه کنید که اطلاعات شخصی که برای سایت‌های لینک شده ارسال می‌کنید تحت نظارت سند حریم خصوصی وب سایت دانشگاه آنلاین نمی‌باشد و توصیه می‌کنیم نسبت به سیستم حفظ حریم شخصی و سیاست‌های امنیتی سایت‌های لینک شده اطلاعات کافی کسب نمایید.

تغییر در سند حریم خصوصی

وب سایت دانشگاه آنلاین مجاز است که در هر زمانی نسبت به تغییر در متن این سند اقدام کند. و این تغییرات از طریق ایمیل به اطلاع کاربران رسیده می‌شود، اما تمامی‌کاربران وظیفه دارند که به صورت مداوم با مراجعه به این سند از تغییرات آن با خبر شوند و چنانچه مخالف با آن هستند نسبت به قطع سرویس اقدام نمایند و یا به صورت کامل از وب سایت دانشگاه آنلاین خارج شوند. در غیر این صورت تمام پیامدهای احتمالی بر عهده خود کاربران می‌باشد.

پرسش‌ها و نظرات

چنانچه در خصوص این متن و سیاست‌های کلی حریم خصوصی پرسشی دارید از طریق فرم ارتباط با ما مطرح نمایید و نیز وب سایت دانشگاه آنلاین از هرگونه پیشنهادی در خصوص بهبود و تغییرات در راستای پیشرفت وب سایت دانشگاه آنلاین استقبال می‌کند.

انتهای پیام / دانشگاه آنلاین